მთავარიბლოგი„COVID-19 განაგრძობს გავრცელებას და საფრთხეს უქმნის ადამიანების სიცოცხლეს“
„COVID-19 განაგრძობს გავრცელებას და საფრთხეს უქმნის ადამიანების სიცოცხლეს“
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის კონსულტანტი, ექიმი, აკრედიტაცია კანადას წარმომადგენელი საქართველოში გიორგი ფხაკაძე ამბობს, რომ COVID-19 განაგრძობს გავრცელებას და საფრთხეს უქმნის ადამიანების სიცოცხლეს.
„COVID-19 განაგრძობს გავრცელებას და საფრთხეს უქმნის ადამიანების სიცოცხლეს. მათთვის, ვისაც არასდროს მიუღია COVID-19-ის ვაქცინა, მინიმუმ ერთი დოზა რეკომენდებულია. გაიარეთ კონსულტაცია ადგილობრივ ჯანდაცვის მუშაკთან“, – აცხადებს გიორგი ფხაკაძე.
COVID-19 continues to spread and endanger people’s lives. For those who never received a COVID-19 vaccine, at least one dose is recommended. Consult your local health worker.
შეიძლება იყოს text that says 'World Health Organization COVID-19 is not over. It's still circulating. Get vaccinated. For adults who never received a COVID-19 vaccine, at least one dose is recommended.' გამოსახულება