მთავარიაკრედიტაციაგიორგი ფხაკაძე მედცენტრს ეწვია - მედცენტრი არის პირველი დაწესებულება საქართველოში, სადაც აკრედიტაცია...
გიორგი ფხაკაძე მედცენტრს ეწვია – მედცენტრი არის პირველი დაწესებულება საქართველოში, სადაც აკრედიტაცია კანადამ დაიწყო აკრედიტაციის პროცესი
გიორგი ფხაკაძე მედცენტრი / MedCenter-ს ეწვია. შეხვდა კლინიკის ხელმძღვანელობას და მედპერსონალს. ისაუბრეს აკრიდატიციის პროცესის შესახებ.
მედცენტრი / MedCenter ბათუმში არის პირველი დაწესებულება საქართველოში, სადაც აკრედიტაცია კანადამ დაიწყო აკრედიტაციის პროცესი.
„საერთაშორისო აკრედიტაცია საქართველოში საკმაოდ წარმატებულად ინერგება. მედცენტრი / MedCenter ბათუმში არის პირველი დაწესებულება საქართველოში, სადაც აკრედიტაცია კანადამ დაიწყო აკრედიტაციის პროცესი. კლინიკა არის ხარისხზე ორიენტირებული. ყველაზე მნიშვნელოვანი ხარისხია“, – განაცხადა გიორგი ფხაკაძემ.
„ჩვენ, საქართველოში გადავდივართ რაოდენობრივ, ხარისხიან ჯანდაცვაზე, რათა ჯანდაცვა იყოს ხარისხიანი და კარგი. რაც მთავარია, პაციენტებისათვის უსაფრთხო“, – განაცხადა გიორგი ფხაკაძემ.
1945 წელის აჭარაში დაარსდა პირველი ონკოლოგიური დაწესებულება ონკოპუნქტის სახელით.
1951 წელს N 1 საავადმყოფოს ბაზაზე
დაარსდა აჭარის ა რ ონკოლოგიური დისპანსერი.
1965 წლიდან აჭარის ა რ ონლოგიური დისპანსერს ემატება სტაციონარი და ფუნქციონირებას იწყებს (პუშკინის N118) როგორც შპს ,,აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ონკოლოგიური ცენტრი“
2012 წელს დაიწყოახალი ეტაპი შპს ,,აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ონკოლოგიური ცენტრი“-ს
ისტორიაში,მოხდა ჰოსპიტალის სრული რეკონსტრუქცია – რეაბილიტაცია ,განახლდა დიაგნოსტიკური რგოლი, დაინერგა ახალი მიმართულებები,ჰოსპიტალმა დაიწყო ფუნქციონირება,როგორც მაღალტექნოლოგიურმა, მრავალპროფილურმა სამედიცინო დაწესებულებამ ,,მედცენტრის“ სახელწოდებით.
„მედცენტრი“ წარმოადგენს მაღალტექნოლოგიურ,მრავალპროფილურ სამკურნალო-დიაგნოსტიკურ სამედიცინო დაწესებულებას. ჰოსპიტალში დანერგილია საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისი დიაგნოსტიკური კვლევები,რაც ძალზე მნიშვნელოვანია სამედიცინო სფეროში,ყოველივე ეს კი მოსახლეობას საშუალებას აძლევს ქვეყნიდან გაუსვლელად მიიროს საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისი მომსახურება.
კორპორაცია „მედცენტრი“ აერთიანებს რამდენიმე ფილიალს, რათა მოხდეს თითოეული პაციენტის მოთხოვნების გათვალისწინება!
არის ყველაფერი იმისათვის, რომ უზრუნველვყოთ მაღალხარისხიანი სამედიცინო მომსახურება მყუდრო ატმოსფეროში.